gdy drętwieje prawa ręka przyczyny

Artykuły dotyczące tematu gdy drętwieje prawa ręka przyczyny znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące gdy drętwieje prawa ręka przyczyny. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Trudno o innego muzyka, który tak sprawnie potrafiłby zbudować karierę na organizowaniu akcji charytatywnych. Bob Geldof zawitał właśnie do Polski, dziś da koncert w Lubinie.
 • "Tylko krótko, proszę" - wywiad rzeka z Václavem Havlem pozwala spojrzeć od kuchni na lata jego prezydentury, a jednocześnie stwarza miejsce na refleksję, czy tak nietypowy polityk dziś także mógłby zrobić równie błyskotliwą karierę.
 • AUBI - Gebrauchtwagen Opel Ascona A, Baujahr 1988, 1.6 i, Typ C, 75 PS, Redakteur Uli Holzwarth und der Besitzer des Fahrzeuges schauen sich das Service-Scheckheft an, Foto vom 24.08.2006 AB372006 068TUEVREP07 038
  Zaniżanie kwot na umowach i fakturach to częsta praktyka w handlu samochodami. Kupujący zazwyczaj nie wiedzą, czym tak naprawdę ryzykują. Tygodnik "Auto Świat" radzi, jak nie wpaść w pułapki nieuczciwych "miłośników motoryzacji".
 • We wtorkowym DZIENNIKU Ryszard Bugaj ostro skrytykował LiD za chęć umieszczenia Millera na listach wyborczych. A senator PO Jarosław Gowin sformułował minimum programowe swej partii, na podstawie którego PO mogłaby myśleć o współpracy z lewicą. Jan Lityński, wiceprzewodniczący rady programowej LiD, odpowiada w DZIENNIKU i Bugajowi, i Gowinowi.
 • "To jest człowiek, który jest największym zawodem mojego życia" - powiedział prezydent Lech Kaczyński Monice Olejnik w Radiu ZET. DZIENNIK prezentuje obszerne fragmenty tego wywiadu.
 • "Wychodzę wczoraj z domu z psem na spacer, patrzę, a w trawie coś pełza. Podchodzę, przyglądam się bliżej, a to pełzający zamach stanu. Właśnie przekroczył, a właściwie przepełzł, skoro jest pełzający, przez strumyk o nazwie Rubikon. Ale zapomniał rzucić kości" - pisze w DZIENNIKU publicysta Maciej Rybiński.
 • "Nawet jeśli w dzisiejszej Polsce mamy do czynienia z pewnymi nadużyciami, wciąż poruszamy się w ramach tej demokracji. Oczywiście możemy narzekać na niskie standardy tej demokracji, ale mam nadzieję, że nie przekraczamy jej granic. Porównania z totalizmem są śmieszne, biorąc pod uwagę, jak rzeczywiście wyglądały strach i przemoc w okresie zniewolenia" - pisze w "Fakcie" prof. Jadwiga Staniszkis.
 • Rozgrywający reprezentacji Francji, Tony Parker jest jedną z największych gwiazd rozpoczynających się dzisiaj mistrzostw Europy w Hiszpanii. Najlepszy gracz tegorocznych finałów NBA i trzykrotny mistrz z San Antonio Spurs za sezon gry inkasuje ponad 10 milionów dolarów. I może dlatego nie potrafił wymienić nazwiska żadnego polskiego koszykarza - pisze DZIENNIK.
 • Takie sytuacje zdarzają się najlepszym. W meczu 6. kolejki pomiędzy Górnikiem Zabrze a Cracovią bramkarz "Pasów" popełnił kiks, który kosztował jego drużynę porażkę. Marcin Cabaj nie złapał piłki po lekkim strzale Dawida Jarki. Zobacz wideo.
 • Amerykanie! Pracujecie za ciężko, o wiele za ciężko! Mówi wam to nawet wasz prezydent George W. Bush. Bierzecie za mało urlopów, co czwarty z was wcale... Sprawą odpoczynku amerykańskiego pracownika, z okazji dzisiejszego Święta Pracy, zajęła się fundacja "Center for Economic and Policy Research".
 • Oto mistrzowie fałszu: ludzie egzaminujący na prawo jazdy powinni świecić przykładem, a jeżdżą jak drogowi piraci, łamiąc wszelkie możliwe przepisy - alarmuje "Fakt".
 • Nagła usterka samochodu może przydarzyć się każdemu. Pamiętajmy, że zawsze najważniejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa sobie i innym uczestnikom ruchu.
 • Te rozmowy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Nie ma w nich żadnych znamion przestępstwa . A przeprosić może jedynie za wulgaryzmy - tłumaczył się w TVN24 Konrad Kornatowski. Były szef policji przyznał, że powiedział Januszowi Kaczmarkowi o akcji CBA pod domem Ryszarda Krauzego, ale zrobił to, bo - jak mówił - taki był jego obowiązek.
 • Burmistrz Darłowa związany z Platformą Obywatelską ma od dziś na pieńku z mamą wicepremiera Przemysława Gosiewskiego. Arkadiusz Klimowicz zarzucił PiS, że działa niczym PZPR. A poszło o uroczystość wręczenia odznaczeń kombatantom. Członkowi PO nie podoba się, że weteranów zaprosiła Gosiewska jako członkini PiS.
 • Sparaliżowany Janusz Świtaj chce zdobywać wykształcenie. Okazuje się, że w Polsce to nie takie proste. Wczoraj rozpoczął się rok szkolny. Niestety, nie dla Świtaja. Choć chce się uczyć, jest skazany na łaskę radnych. To oni zdecydują, czy dadzą pieniądze na jego indywidualny tok nauczania. Decyzję mają podjąć w ciągu nadchodzących dwóch tygodni - pisze DZIENNIK.
 • DESPERATE HOUSEWIVES - "It Takes Two" - Susan and Ian have their first official date while their respective lovers remain in comas, and Xaio-Mei, the surrogate mother of Gaby and Carlos' baby, delivers the long awaited bundle of joy, on "Desperate Housewives," SUNDAY, OCTOBER 1 (9:00-10:01 p.m., ET) on the ABC Television Network. (ABC/RON TOM)MARCIA CROSS, TERI HATCHER, EVA LONGORIA, FELICITY HUFFMANFOT. POLSAT *** Local Caption *** GOTOWE NA WSZYSTKO
  Wczoraj TVP 2 pokazała pierwszy odcinek "Brzyduli Betty", w czwartek rusza trzeci sezon "Zagubionych", niedzielny wieczór w Polsacie należeć będzie do uciekinierów z więzienia w Fox River i niecodziennych gospodyń domowych. Amerykańskie serialowe hity dostały najlepszy czas antenowy i mają przyciągnąć publikę liczoną w milionach widzów, prawie tak jak w USA - pisze DZIENNIK.
 • O dalszym losie Zbigniewa Ziobry przesądzi wynik wyborów. Jeśli PiS straci większość, to zapewne powołane zostaną komisje śledcze - ds. akcji CBA w Ministerstwie Rolnictwa czy ds. śmierci Barbary Blidy. Ich działanie może zakończyć świetlaną karierę pisowskiego szeryfa - pisze w DZIENNIKU Andrzej Morozowski, publicysta TVN.
 • Po latach unikania kontaktów z ludźmi Aleksandra Łukaszenki, wczoraj Komisja Europejska zaprosiła do Brukseli wiceministra spraw zagranicznych Waleryja Waranieckiego. Tak ważna postać reżimu nie odwiedziała stolicy Unii od 10 lat - pisze DZIENNIK.
 • Lider Ligi Polskich Rodzin Roman Giertych, mimo mocnych dowodów na kłamstwa Janusza Kaczmarka, nadal go wspiera. W weekend użyczył mu parlamentarnej limuzyny - żeby skompromitowany były minister mógł pokazywać się na wiecach i pojechać w komfortowych warunkach do domu. To bezczelność - oburza się "Fakt".
 • Miało być śledzenie na każdym kroku i pilnowanie wszystkich ruchów. Ale kalifornijskie władze powiedziały "nie" pracodawcom, którzy zamierzali wszczepiać zatrudnionym chipy identyfikacyjne. Koncerny chciały sprawdzać, czy ich pracownicy przypadkiem się nie obijają. Senatorowie jednak uznali, że to łamanie praw człowieka.
 • Starszy mężczyzna
  Na najważniejsze objawy udaru mózgu i konieczność szybkiej reakcji na nie, aby skutecznie pomóc pacjentowi zwraca uwagę film edukacyjny "Pokaż dziadkom", który wyprodukowali białostoccy studenci. Chcą skutecznie edukować osoby starsze i ich rodziny.