białe ciałka krwi w moczu

Artykuły dotyczące tematu białe ciałka krwi w moczu znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące białe ciałka krwi w moczu. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Ukazała się wersja specjalna wydanego zaledwie rok temu albumu "Christ Illusion". Czyżby Slayer, najbardziej ekstremalny zespół świata, dostał zadyszki?
 • Smok Wawelski spółkuje z zaskoczoną Dulską, a sprzedawca precli w brudnym fartuchu nocami wkłada rajstopy i do rana bawi się w Kitschu. "Książka o Krakowie" Magdaleny Kursy i Rafała Romanowskiego znakomicie oddaje wariacki rytm dzisiejszego Krakowa.
 • Na przedwyborczym froncie politycznym przerwy w walkach stają się coraz krótsze. Z chwilą, kiedy okazało się, że PiS straciło większość w Sejmie, a marszałkowi Dornowi pozostaje tylko gra na czas, by opóźnić swoje odwołanie i utworzenie komisji śledczych, Jarosław Kaczyński postanowił - nie pierwszy raz w swej karierze - postawić wszystko na jedną kartę i doprowadzić do skrócenia kadencji Sejmu.
 • Kompromitacja. Uważany za najlepszego bramkarza ligi Emilian Dolha na długo zapamięta powrót do Krakowa. Rumun nie dość, że puścił aż cztery gole, to jeszcze trener Franciszek Smuda zdjął go w przerwie meczu.
 • Latynosi kochają namiętnie, tańczą przepięknie, bawią się do upadłego i... projektują stylowe ubrania. Moda w ich wykonaniu jest kolorowa, zwariowana i oczywiście bardzo seksowna.
 • Oscarów u nas nie rozdają, uroczyste gale odbywają się rzadko, więc imprezy takie jak festiwal w Sopocie to dla naszych rodzimych gwiazd jedna z niewielu okazji, by zaprezentować się w oryginalnych kreacjach. W tym roku szansę tę najpełniej wykorzystała Doda.
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  W tym roku szkolnym każde dziecko - od przedszkolaka po gimnazjalistę - będzie mogło codziennie dostawać za darmo szklankę mleka. Zapłacą za nią Unia Europejska i budżet państwa.
 • Prezydent USA George Bush przyleciał do Iraku z niespodziewaną wizytą. Towarzyszy mu sekretarz stanu Condoleezza Rice i doradca do spraw bezpieczeństwa narodowego Steven Hadley.
 • Każdy może chronić dziką przyrodę
  Ostatniego dnia sierpnia zakończyła się akcja DZIENNIKA i międzynarodowej organizacji ekologicznej WWF. "Zachęcaliśmy czytelników do wskazywania gatunków oraz miejsc, które powinniśmy zachować dla przyszłych pokoleń. Głosowanie trwało miesiąc, w ciągu którego wybraliśmy 10 najcenniejszych zwierząt i krajobrazów" - pisze DZIENNIK.
 • Król haute couture, jeden z najsłynniejszych i najbardziej stylowych projektantów mody - Valentino - rozstaje się z pełnym blichtru światem mody i przechodzi na emeryturę.
 • Mieszkaniec Poznania Jakub T. od kwietnia siedzi w brytyjskim więzieniu. Jest podejrzewany o brutalne zgwałcenie mieszkanki Exeter. Tymczasem badania DNA próbek krwi znalezionych na ciele ofiary wykazały, że nie jest to krew Polaka.
 • 27.07.2006 KOSZALINSpecjalistyczny Zespol Gruzlicy i Chorob Pluc.N/z zabieg spirometri, ktory polega na badaniu diagnostycznym, polegajacy na okresleniu mozliwosci oddechowych oacjenta, a takze ma zastosowanie przy wystepowaniu astmy.Fot. RADEK KOLESNK/KFP
  Przewlekła Obturacyjna Choroba Płuc (POChP) to czwarta przyczyna zgonów w Polsce. Podobnie jak nowotwory jest groźną chorobą społeczną. WHO szacuje, że w roku 2020 POChP będzie piątą przyczyną inwalidztwa, a trzecią przyczyną zgonów na świecie. Nie czekaj, idź się zbadać!
 • Tego się na pewno nie spodziewali. Gdy fani drużyny futbolu amerykańskiego z Hillard Darby w USA podnieśli nad swoje głowy kartki papieru, utworzyli napis - "jesteśmy do d...". W taki sposób ze swoich przeciwników zażartował Kyle Garchar. Zobacz w dzienniku.pl, jak pomysłowy nastolatek zakpił z kibiców.
 • 12.04.2006 Warszawan/z Robert KrasowskiFot. Wojciech Grzedzinski
  PiS skarży się, że działał w środowisku wyjątkowo wrogim. Że żaden rząd nie był poddany tak ostrej krytyce mediów i opozycji. To prawda. Jednak to nie media i nie opozycja obaliły ten rząd - pisze redaktor naczelny DZIENNIKA Robert Krasowski.
 • Amerykański fotoreporter zadawał orędownikom powszechnego dostępu do broni jedno pytanie: dlaczego masz broń? Odpowiedzi mrożą krew w żyłach - pisze DZIENNIK.
 • Mówią o nim, że bywa egomaniakiem, dupkiem, pyskatym sukinkotem. Jego dawni współpracownicy oraz mentorzy wręcz go nienawidzą. Bo jest zdolny, pomysłowy, bez skrupułów. J. Craig Venter, najlepszy genetyk świata, to postać żywcem wyjęta z powieści science fiction, powieści, która dosłownie sama pisze się na naszych oczach - pisze DZIENNIK.
 • Nadchodząca kampania będzie jednym wielkim sądem nad PiS-owską ekipą, więc wykopie rowy trudne do przekroczenia. I ze względu na logikę kampanii prezydenckiej, która zostanie otwarta tuż po wyborach parlamentarnych. Ona już dziś została zaplanowana przez partyjne sztaby jako starcie lidera PO z obecnym prezydentem - pisze publicysta DZIENNIKA Piotr Zaremba.
 • Kate i Gerry McCann, rodzice porwanej Madeleine, podejrzani. Portugalska policja sprawdza, czy maczali palce w uprowadzeniu córki. Głównie dlatego, że w wynajętym przez McCann'ów samochodzie znaleziono ślady krwi. Czteroletnia Brytyjka w maju zniknęła z portugalskiego hotelu. Wczoraj przez wiele godzin jej rodziców przesłuchiwała policja - jako podejrzanych.
 • Najbardziej poszukiwany terrorysta świata Osama bin Laden radzi Amerykanom przejść na islam. Po co? Muzułmanie nie płacą podatków i mają tanie kredyty - przekonuje w specjalnym orędziu do mieszkańców USA w rocznicę ataków z 11 września.
 • Długi przód i dwoje drzwi. Oto koncepcyjne renault z rozmachem. Zobaczcie pierwsze zdjęcia francuskiej nowości…
 • Chore dziecko
  Jakie mogą być przyczyny powracających infekcji naszych dzieci? Najważniejsze to zakażanie się nawzajem w żłobku czy przedszkolu, alergie i niedobory odporności. Aby postawić prawidłową diagnozę lekarz powinien zlecić badania laboratoryjne.