apteki kluczbork

Artykuły dotyczące tematu apteki kluczbork znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące apteki kluczbork. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Czego to ludzie nie wymyślą. Zapaśnicy w USA wpadli na pomysł omijania przepisów antydopingowych. Wrestlerzy sprowadzają sterydy aż z Singapuru. A środki kupują przez internet.
 • Wycofany rok temu po skandalu ujawnionym przez DZIENNIK corhydron po cichu wraca do aptek - pisze "Dziennik Zachodni". Producent leku - Jelfa - zwraca go w ramach umowy z resortem zdrowia. Jednak aptekarze wolą gotówkę, a nie okryte złą sławą lekarstwo.
 • Oby jak najdłużej utrzymali taką formę. Otylia Jędrzejczak i Paweł Korzeniowski byli bohaterami pierwszego dnia Zimowych Mistrzostw Polski w Gorzowie Wlkp. Nasi najlepsi pływacy zapewnili sobie awans do mistrzostw Europy i Świata na krótkim basenie.
 • Nie w każdej aptece kupisz jutro leki
  Jesteś chory? Możesz mieć problem z zakupem leków. Farmaceuci zamknęli dziś część aptek. Wszystko przez zamieszanie wokół nowej listy leków refundowanych. Pierwotnie miała ona wejść w życie w połowie grudnia. Jednak Ministerstwo Zdrowia w ostatniej chwili zdecydowało, że zacznie obowiązywać już dziś. Nie wszyscy aptekarze zdążyli wprowadzić zmiany do komputerów i kas fiskalnych.
 • Oto drugi z serii dziesięciu rankingów, w których DZIENNIK podsumowuje najważniejsze wydarzenia kulturalne, polityczne i społeczne mijającego roku: dziś płyta roku 2007. Wygrała melancholijna, balladowa "Comicopera" Roberta Wyatta, legendarnego muzyka, od wielu lat częściowo sparaliżowanego i walczącego z uzależnieniem od alkoholu, ale zarazem kultowego dla kolejnych pokoleń słuchaczy.
 • Z wakacji, oprócz pięknych wspomnień, przywiozłaś wysuszoną i zniszczoną cerę oraz włosy? Być może nadszedł czas na urodową interwencję kryzysową. Taką zamkniętą w pigułce. Nutrikosmetyki pielęgnują skórę od wewnątrz, dostarczają jej najbardziej potrzebnych składników odżywczych. Zawierają wszystko co najlepsze dla skóry w kremach i w żywności.
 • Jeszcze 3 lata temu Waldemar Sobota grał w IV lidze. Teraz przebojem wdarł się do podstawowej jedenastki Śląska. Jeśli utrzyma formę z niedzielnego meczu z Jagiellonią, to nie on, a o wiele bardziej utytułowani Piotr Ćwielong i Łukasz Madej mogą mieć problemy z grą w podstawowym składzie.
 • Inspekcja farmaceutyczna wycofała ze sprzedaży ziołowe preparaty, które zawierały te same substancje, co leki wywołujące erekcję. Które specyfiki są na liście podejrzanych?
 • Maleńczuk
  Grupa T.Love szykuje dwa koncerty w warszawskim klubie Stodoła.
 • Trener piłkarzy mistrza Polski Lecha Poznań Jacek Z., jeden z najbardziej znanych szkoleniowców w kraju, mógł być wplątany w futbolową korupcję - wynika z prokuratorskich materiałów, do których dotarła "Polska The Times".
 • Lek kupiony w aptece w małej miejscowości czy też w dużym mieście ma kosztować tyle samo. To oznacza koniec promocji i leków za złotówkę.
 • Żywność czy suplementy?
  W aptekach obok leków widnieją tzw. suplementy diety. Na sklepowych półkach coraz więcej działających leczniczo produktów. Gdzie leży granica między zwykłą żywnością a lekiem? Coraz częściej z jej określeniem mają nawet specjaliści.
 • Kluczowe ustawy z rządowego pakietu zdrowotnego zostały skierowane do prac w dwóch sejmowych podkomisjach. Zajmą się one m.in. ustawami dotyczącymi przekształceń szpitali w spółki, refundacji leków oraz kształcenia lekarzy.
 • Na zewnątrz trzaska mróz, a w zimnym aucie matka zostawia 15-miesięczne dziecko. Sama idzie zrobić zakupy. Gdy wraca do samochodu, dziecka już nie ma... 
 • Leszek Możdżer
  70 wykonawców z Trójmiasta wystąpi na rozpoczętym w niedzielę Festiwalu "Metropolia jest Okey", odbywającym się w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Podczas imprezy odbędzie się też premiera spektaklu teatru tańca opartego na książce Doroty Masłowskiej.
 • Jest nowa lista leków refundowanych
  Ponad 40 nowych leków, m.in. stosowane w chorobie afektywnej dwubiegunowej, znalazły się na liście leków refundowanych, która weszła w życie w czwartek - poinformowało MZ. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nie znalazły się na niej długo działające analogi insulinowe.
 • Nowa lista leków refundowanych została opublikowana  "na kilka godzin przed północą". Aptekarze nie mieli dość czasu, aby sprawdzić, czy wszystkie dane w systemach komputerowych są prawidłowe. Efekty już odczuli pacjenci.
 • Siódmy dzień tygodnia powinien służyć do odpoczynku i spędzania czasu z rodziną - twierdzi Społeczny Ruch Świętowania Niedzieli z Dolnego Śląska. I zapowiada, że wspólnie z księżmi z ambon będzie namawiał wiernych, by nie robili zakupów w hipermarketach.
 • Podwyżka VAT - co zrobiły sklepy
  Podwyżka VAT miała uderzyć konsumentów po kieszeni. Sklepy jednak wymyśliły, co zrobić, by, mimo wyższego podatku, przyciągnąć ludzi i sprawić, by klienci nie wybrali konkurencji.
 • Chciała otruć koleżankę. Śmierć czaiła się w hamburgerze
  Ukraińska milicja zatrzymała we Lwowie 26-letnią kobietę, która nie chcąc zwrócić długu, próbowała otruć swą wierzycielkę. Jak? Nafaszerowała rtęcią hamburgera i poczęstowała kobietę.